نمايندگي اندرس هاوزر نمايندگي اندرس هاوزر .

نمايندگي اندرس هاوزر

نمايندگي اندرس هاوزر پارت چهارم

نمايندگي اندرس هاوزر

مدل هاي مختلف تمپرچر ترانسميتر اندرس هاوزر در بازار

اگرچه در بندهاي قبلي به سنسور و حسگر استفاده شده در ترانسميتر دما اندرس هاوزر اشاره كرديم، اما اين ترانسميترها در بخش هاي مختلف ديگر هم تغييراتي به خود ديده اند كه با مدلهاي مختلفي در بازار شناخته مي شوند. در حال حاضر در بازار ايران ۳ مدل معروف از اين ترانسميترها وجود دارد:

 

ترانسميتر دما اندرس هاوزر مدل TMT82

در اين دسته از ترانسميترها از هر دو نوع سنسور به صورت ترمومترهاي مقاومتي و ترموكوپل استفاده شده و از تكنولوژي ارتباطي هارت پشتيباني مي كند. نحوه طراحي اين ترانسميترها به شكلي است كه در صنايع مختلف كاربرد دارد و مي تواند محدوده دمايي مختلف را به خوبي پوشش دهد. اندازه نسبتاً كوچك و نحوه نصب به صورت سطحي باعث شده كه اين مدل از تمپرچر ترانسميتر دما اندرس هاوزر طرفدار زيادي داشته باشد.

 

ترانسميتر دما اندرس هاوزر مدل TMT 182

اين محصول به دليل طول عمر بالا و دقت و عملكرد ثابت در بلند مدت يكي از گزينه هاي انتخابي اصلي در صنايع مختلف است. از اين دستگاه ها نمونه هاي مختلفي با سنسورهاي مقاومت سنجي و ترموكوپل استفاده شده و حداكثر جريان خروجي آنها هم بين ۴ تا ۲۰ ميلي آمپر متغير است. اندازه كوچك و طراحي جمع و جور به عنوان اصلي ترين مشخصه فيزيكي اين محصول در نظر گرفته مي شود و امكان استفاده از آن به صورت سطحي در صنايع مختلف وجود دارد.

 

ترانسميتر دما اندرس هاوزر مدل TMT181

شدت جريان خروجي اين مدل از تمپرچر ترانسميتر اندرس هاوزر بين ۴ تا ۲۰ ميلي آمپر تغيير مي كند و اين تغييرات توسط يك ترانسديوسر تبديل به داده هاي ديجيتالي براي نمايش در اتاق كنترل مي شود. در اين مدلها هم شاهد استفاده از دو نوع سنسور مقاومتي و ترموكوپل هستيم كه شرايط هر كدام از آنها با يكديگر متفاوت است.

شركت فني مهندسي آميتيس تنها نمايندگي اندرس هاوزر و ديگر محصولات  اندرس هاوزر در ارتباط باشيد.

 

عكس

نمايندگي اندرس هاوزر –نمايندگي اندس هاوزردر ايران– اندرس هاوزر – شركت فني مهندسي آميتيس – ابزار دقيق اندرس هاوزر


برچسب: نمايندگي اندرس هاوزر –نمايندگي اندس هاوزردر ايران– اندرس هاوزر – شركت فني مهندسي آميتيس – ابزار دقيق اندرس هاوزر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۶:۴۹ توسط:amitis موضوع: نظرات (0)

نمايندگي اندرس هاوزر پارت سوم

نمايندگي اندرس هاوزر

ترانسميتر دما RTD  

نام اين ترانسميترها از مخفف اصطلاح Resistance temperature detectors برگرفته شده است كه سنسور استفاده شده در آنها، نحوه تغييرات مقاومت الكتريكي با توجه به تغييرات دما را اندازه گيري مي كند. اين دسته از ترانسميترهاي شركت اندرس هاوزر براي اندازه گيري دما بين منفي ۲۰۰ تا تقريبا ۶۰۰ درجه سانتيگراد مناسب است و در اين محدوده بالاترين درصد صحت را نصيب ما مي كند. انتخاب ترانسميتر دما اندرس هاوزر از اين دسته مي تواند در بخش هاي مختلف صنعتي كه با دماي پايين و بالا سر و كار دارند انتخاب مناسبي باشد.

 

ترانسميتر دما TC

در اين دسته از ترانسميترها از ترموكوپل استفاده شده است و به همين دليل با لفظ TC در بازار شناخته مي شوند. در اين سنسورها دو فلز متفاوت متصل به هم استفاده شده كه از يك قسمت به هم وصل هستند. تغييرات دما در انتهاي اين دو فلز باعث تغيير وضعيت الكتريكي آنها و اصطلاحاً باعث ايجاد نوعي وضعيت ترموالكتريك ميشود. اين تغييرات منجر به ايجاد جريان الكتريسيته مي‌شود كه توسط يك ترانسديوسر يا مبدل تبديل به داده هاي ديجيتالي قابل آناليز مي شوند. ترانسميتر دما اندرس هاوزر مجهز به ترموكوپل براي محدوده دمايي بين صفر تا ۱۸۰۰ درجه سانتيگراد مناسب است و در اين محدوده سريع ترين پاسخ و دقيق ترين نتيجه را به ما مي‌دهد.

كه ميتوانيد با متخصصان  شركت فني مهندسي آميتيس تنها نمايندگي اندرس هاوزر در ايران در تماس باشيد

 

 

نمايندگي اندرس هاوزر –نمايندگي اندس هاوزردر ايران– اندرس هاوزر – شركت فني مهندسي آميتيس – ابزار دقيق اندرس هاوزر

 


برچسب: نمايندگي اندرس هاوزر –نمايندگي اندس هاوزردر ايران– اندرس هاوزر – شركت فني مهندسي آميتيس – ابزار دقيق اندرس هاوزر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۰:۵۸ توسط:amitis موضوع: نظرات (0)

نمايندگي اندرس هاوزر پارت دوم

نمايندگي اندرس هاوزر

ترانسميتر دما اندرس هاوزر

معرفي كلي ترانسميتر دما اندرس هاوزر

وظيفه اصلي ترانسميتر دما، انتقال نتايج به دست آمده از اندازه گيري دما توسط سنسور ها به اتاق كنترل است. اين ترانسميترها داراي يك قسمت حسگر براي تشخيص دما هستند كه به شيوه هاي مختلف امكان اندازه گيري دما را دارند و سپس نتايج را به صورت داده هاي قابل اندازه گيري گزارش مي كنند. ترانسميتر دما اندرس هاوزر يكي از همين ابزار هاست كه روش عملكرد آن نسبت به ساير مدل هاي موجود در بازار تفاوت ندارد. اما چيزي كه باعث تمايز اين محصولات نسبت به ساير برندها شده، استفاده از سنسورهاي متنوع در محصولات مختلف و در نتيجه اندازه گيري هوشمندانه و منعطف دما است.

انواع تمپرچر ترانسميتر اندرس هاوزر با توجه به نوع سنسور آن ها

اولين معياري كه براي قضاوت ترانسميتر دما اندرس هاوزر استفاده ميشود، نوع سنسور و حسگر استفاده شده در آنهاست. اين سنسور ها نحوه اندازه گيري دما توسط ترانسميتر را تحت تاثير قرار مي‌دهند و در نتيجه كاربرد ترانسميترها در حوزه هاي مختلف صنعتي را هم مشخص مي كند. به طور كلي محصولات اندرس هاوزر در زمينه اندازه گيري دما به دو دسته تقسيم بندي مي شوند:

عكس

نمايندگي اندرس هاوزر –نمايندگي اندس هاوزردر ايران اندرس هاوزر  شركت فني مهندسي آميتيس – ابزار دقيق اندرس هاوزر


برچسب: نمايندگي اندرس هاوزر –نمايندگي اندس هاوزردر ايران– اندرس هاوزر – شركت فني مهندسي آميتيس – ابزار دقيق اندرس هاوزر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۵:۲۷ توسط:amitis موضوع: نظرات (0)

نمايندگي اندرس هاوزر پارت اول

نمايندگي اندرس هاوزر

تنوع در مدل هاي مختلف تجهيزات ابزار دقيق و استفاده از روش هاي مختلف اندازه گيري، ويژگي اصلي محصولات شركت اندرس هاوزر است كه در مورد ترانسميتر دما اندرس هاوزر هم رعايت شده است. اصولا اين شركت براي محصولات خود ويژگي هاي جالب و منحصر به فردي در نظر گرفته كه آن را از ساير برندهاي موجود در بازار متفاوت كرده است. به عنوان مثال در تمپرچر ترانسميتر اندرس هاوزر علاوه بر تغيير مدل هاي مختلف، در قسمت سنسورها و حسگرها هم تغييراتي به وجود آمده است. براي كساني كه قصد خريد ترانسميتر دما اندرس هاوزر را دارند، در ادامه اين ترانسميتر ها را معرفي خواهيم كرد و در مورد انواع سنسور ها و همچنين مدل هاي مختلف موجود در بازار صحبت خواهيم كرد. شركت فني مهندسي آميتيس نماينده فروش ترانسميتر دما اندرس هاوزر ENDRESS+HUASER در ايران  مي باشد. براي خريد ترانسميتر دما اندرس هاوزر و ديگر محصولات اندرس هاوزر و دريافت كاتالوگ و ليست قيمت تمپرچر ترانسميتر اندرس هاوزر و ديگر محصولات اندرس هاوزر  با كارشناسان ما در شركت فني مهندسي آميتيس تنها  نمايندگي اندرس هاوزر در ايران تماس بگيريد.

 

 

 

نمايندگي اندرس هاوزر نمايندگي اندس هاوزردر ايران– اندرس هاوزر – شركت فني مهندسي آميتيس – ابزار دقيق اندرس هاوزر


برچسب: نمايندگي اندرس هاوزر –نمايندگي اندس هاوزردر ايران– اندرس هاوزر – شركت فني مهندسي آميتيس – ابزار دقيق اندرس هاوزر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۶:۴۶ توسط:amitis موضوع: نظرات (0)