نمایندگی اندرس هاوزر نمایندگی اندرس هاوزر .

نمایندگی اندرس هاوزر

نمایندگی اندرس هاوزر پارت دوم

نمایندگی اندرس هاوزر

ترانسمیتر دما اندرس هاوزر

معرفی کلی ترانسمیتر دما اندرس هاوزر

وظیفه اصلی ترانسمیتر دما، انتقال نتایج به دست آمده از اندازه گیری دما توسط سنسور ها به اتاق کنترل است. این ترانسمیترها دارای یک قسمت حسگر برای تشخیص دما هستند که به شیوه های مختلف امکان اندازه گیری دما را دارند و سپس نتایج را به صورت داده های قابل اندازه گیری گزارش می کنند. ترانسمیتر دما اندرس هاوزر یکی از همین ابزار هاست که روش عملکرد آن نسبت به سایر مدل های موجود در بازار تفاوت ندارد. اما چیزی که باعث تمایز این محصولات نسبت به سایر برندها شده، استفاده از سنسورهای متنوع در محصولات مختلف و در نتیجه اندازه گیری هوشمندانه و منعطف دما است.

انواع تمپرچر ترانسمیتر اندرس هاوزر با توجه به نوع سنسور آن ها

اولین معیاری که برای قضاوت ترانسمیتر دما اندرس هاوزر استفاده میشود، نوع سنسور و حسگر استفاده شده در آنهاست. این سنسور ها نحوه اندازه گیری دما توسط ترانسمیتر را تحت تاثیر قرار می‌دهند و در نتیجه کاربرد ترانسمیترها در حوزه های مختلف صنعتی را هم مشخص می کند. به طور کلی محصولات اندرس هاوزر در زمینه اندازه گیری دما به دو دسته تقسیم بندی می شوند:

عکس

نمایندگی اندرس هاوزر –نمایندگی اندس هاوزردر ایران اندرس هاوزر  شرکت فنی مهندسی آمیتیس – ابزار دقیق اندرس هاوزر


برچسب: نمایندگی اندرس هاوزر –نمایندگی اندس هاوزردر ایران– اندرس هاوزر – شرکت فنی مهندسی آمیتیس – ابزار دقیق اندرس هاوزر،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۵:۲۷ توسط:amitis موضوع: نظرات (0)