نمایندگی اندرس هاوزر نمایندگی اندرس هاوزر .

نمایندگی اندرس هاوزر

نمایندگی اندرس هاوزر پارت سوم

نمایندگی اندرس هاوزر

ترانسمیتر دما RTD  

نام این ترانسمیترها از مخفف اصطلاح Resistance temperature detectors برگرفته شده است که سنسور استفاده شده در آنها، نحوه تغییرات مقاومت الکتریکی با توجه به تغییرات دما را اندازه گیری می کند. این دسته از ترانسمیترهای شرکت اندرس هاوزر برای اندازه گیری دما بین منفی ۲۰۰ تا تقریبا ۶۰۰ درجه سانتیگراد مناسب است و در این محدوده بالاترین درصد صحت را نصیب ما می کند. انتخاب ترانسمیتر دما اندرس هاوزر از این دسته می تواند در بخش های مختلف صنعتی که با دمای پایین و بالا سر و کار دارند انتخاب مناسبی باشد.

 

ترانسمیتر دما TC

در این دسته از ترانسمیترها از ترموکوپل استفاده شده است و به همین دلیل با لفظ TC در بازار شناخته می شوند. در این سنسورها دو فلز متفاوت متصل به هم استفاده شده که از یک قسمت به هم وصل هستند. تغییرات دما در انتهای این دو فلز باعث تغییر وضعیت الکتریکی آنها و اصطلاحاً باعث ایجاد نوعی وضعیت ترموالکتریک میشود. این تغییرات منجر به ایجاد جریان الکتریسیته می‌شود که توسط یک ترانسدیوسر یا مبدل تبدیل به داده های دیجیتالی قابل آنالیز می شوند. ترانسمیتر دما اندرس هاوزر مجهز به ترموکوپل برای محدوده دمایی بین صفر تا ۱۸۰۰ درجه سانتیگراد مناسب است و در این محدوده سریع ترین پاسخ و دقیق ترین نتیجه را به ما می‌دهد.

که میتوانید با متخصصان  شرکت فنی مهندسی آمیتیس تنها نمایندگی اندرس هاوزر در ایران در تماس باشید

 

 

نمایندگی اندرس هاوزر –نمایندگی اندس هاوزردر ایران– اندرس هاوزر – شرکت فنی مهندسی آمیتیس – ابزار دقیق اندرس هاوزر

 


برچسب: نمایندگی اندرس هاوزر –نمایندگی اندس هاوزردر ایران– اندرس هاوزر – شرکت فنی مهندسی آمیتیس – ابزار دقیق اندرس هاوزر،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۰:۵۸ توسط:amitis موضوع: نظرات (0)