نمایندگی اندرس هاوزر نمایندگی اندرس هاوزر .

نمایندگی اندرس هاوزر

نمایندگی اندرس هاوزر پارت چهارم

نمایندگی اندرس هاوزر

مدل های مختلف تمپرچر ترانسمیتر اندرس هاوزر در بازار

اگرچه در بندهای قبلی به سنسور و حسگر استفاده شده در ترانسمیتر دما اندرس هاوزر اشاره کردیم، اما این ترانسمیترها در بخش های مختلف دیگر هم تغییراتی به خود دیده اند که با مدلهای مختلفی در بازار شناخته می شوند. در حال حاضر در بازار ایران ۳ مدل معروف از این ترانسمیترها وجود دارد:

 

ترانسمیتر دما اندرس هاوزر مدل TMT82

در این دسته از ترانسمیترها از هر دو نوع سنسور به صورت ترمومترهای مقاومتی و ترموکوپل استفاده شده و از تکنولوژی ارتباطی هارت پشتیبانی می کند. نحوه طراحی این ترانسمیترها به شکلی است که در صنایع مختلف کاربرد دارد و می تواند محدوده دمایی مختلف را به خوبی پوشش دهد. اندازه نسبتاً کوچک و نحوه نصب به صورت سطحی باعث شده که این مدل از تمپرچر ترانسمیتر دما اندرس هاوزر طرفدار زیادی داشته باشد.

 

ترانسمیتر دما اندرس هاوزر مدل TMT 182

این محصول به دلیل طول عمر بالا و دقت و عملکرد ثابت در بلند مدت یکی از گزینه های انتخابی اصلی در صنایع مختلف است. از این دستگاه ها نمونه های مختلفی با سنسورهای مقاومت سنجی و ترموکوپل استفاده شده و حداکثر جریان خروجی آنها هم بین ۴ تا ۲۰ میلی آمپر متغیر است. اندازه کوچک و طراحی جمع و جور به عنوان اصلی ترین مشخصه فیزیکی این محصول در نظر گرفته می شود و امکان استفاده از آن به صورت سطحی در صنایع مختلف وجود دارد.

 

ترانسمیتر دما اندرس هاوزر مدل TMT181

شدت جریان خروجی این مدل از تمپرچر ترانسمیتر اندرس هاوزر بین ۴ تا ۲۰ میلی آمپر تغییر می کند و این تغییرات توسط یک ترانسدیوسر تبدیل به داده های دیجیتالی برای نمایش در اتاق کنترل می شود. در این مدلها هم شاهد استفاده از دو نوع سنسور مقاومتی و ترموکوپل هستیم که شرایط هر کدام از آنها با یکدیگر متفاوت است.

شرکت فنی مهندسی آمیتیس تنها نمایندگی اندرس هاوزر و دیگر محصولات  اندرس هاوزر در ارتباط باشید.

 

عکس

نمایندگی اندرس هاوزر –نمایندگی اندس هاوزردر ایران– اندرس هاوزر – شرکت فنی مهندسی آمیتیس – ابزار دقیق اندرس هاوزر


برچسب: نمایندگی اندرس هاوزر –نمایندگی اندس هاوزردر ایران– اندرس هاوزر – شرکت فنی مهندسی آمیتیس – ابزار دقیق اندرس هاوزر،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۶:۴۹ توسط:amitis موضوع: نظرات (0)